Miejskie Centrum Sportu Sp. z o.o. otrzymało Subwencje Finansowe, podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.

Zielonka Flexi Pass BenefitSystems FitProfit OK System SK Bank. Jestem z ząbek.
Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach
Sp. z o.o. ul. Słowackiego 21, 05-091 Ząbki

Basen i strefa spa czynne codziennie w godzinach 6:00-23:00.
Opłata za sauny jest wliczona w cenę wejścia na basen!

Obowiązujący harmonogram

  

SEZON 2022/2023

 

GRUPA UTWORZONA – KOMPLET KURSANTÓW,
MOŻLIWE ZAPISANIE NA LISTĘ REZERWOWĄ 
GRUPA W TRAKCIE TWORZENIA – WOLNE MIEJSCA
UWAGA! INSTRUKTOR PROWADZĄCY MOŻE ULEC ZMIANIE

 

BYSTRZYKI 5-6 LAT (POZIOM 1)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK
16.15-17.00
instruktor: Mateusz Chudzik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

PONIEDZIAŁEK
17.45-18.30
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

PONIEDZIAŁEK
18.30-19.15
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

WTOREK
17.00-17.45
instruktor: Michał Dziekan

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

WTOREK
17.45-18.30
instruktor: Joanna Kamut

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

WTOREK
19.15-20.00
instruktor: Michał Dziekan

GRUPA UTWORZONA
O ROZPOCZĘCIU ZAJĘĆ POINFORMUJEMY SMS-EM. 

CZWARTEK
17.00-17.45
instruktor: Joanna Kamut

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

CZWARTEK
17.45-18.30
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

PIĄTEK
17.00-17.45
instruktor: Joanna Kamut

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

PIĄTEK
17.45-18.30
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

 

BYSTRZYKI 7-9 LAT (POZIOM 1)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK
17.00-17.45
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

WTOREK
16.15-17.00
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

WTOREK
18.30-19.15
instruktor: Michał Dziekan

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

CZWARTEK
16.15-17.00
instruktor: Joanna Kamut

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

SOBOTA
11.45-12.30
instruktor: Aneta Stawiarz

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 24.09.2022

 

BYSTRZYKI 5-6 + LAT (POZIOM 2)

1 RAZ W TYGODNIU

ŚRODA
16.15-17.00
instruktor: Karolina Sternik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

CZWARTEK
18.30-19.15
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

CZWARTEK
19.15-20.00
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

PIĄTEK
16.15-17.00
instruktor: Robert Świst

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

PIĄTEK
18.30-19.15
instruktor: Robert Świst

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

SOBOTA
11.00-11.45
instruktor: Aneta Stawiarz

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

 

BYSTRZYKI 7-9 LAT + (POZIOM 2)

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

WTOREK
19.15-20.00
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

SOBOTA
12.30-13.15
instruktor: Aneta Stawiarz

GRUPA UTWORZONA 
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

 

 

KIJANKI 5-6 LAT (POZIOM 3)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK
18.30-19.15
instruktor: Mateusz Chudzik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

WTOREK
17.45-18.30
instruktor: Michał Dziekan

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

CZWARTEK
17.00-17.45
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

 

KIJANKI 7-9 LAT (POZIOM 3)

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

 

 

 

 

WTOREK 
17.45-18.30
instruktor: Adam Gozdal
(PRZEDZIAŁ WIEKOWY 7-10 LAT)

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 13.09.2022

ŚRODA
17.45-18.30
instruktor:
Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

CZWARTEK
17.45-18.30
instruktor: Michał Dziekan

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

I GRUPA
CZWARTEK
18.30-19.15
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

II GRUPA
CZWARTEK 
18.30-19.15
instruktor: Mateusz Chudzik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

PIĄTEK
17.00-17.45
instruktor: Robert Świst

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

PIĄTEK 
17.45-18.30
instruktor: Joanna Kamut

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

 

NEONKI 7-9 LAT (POZIOM 4)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK
17.00-17.45
instruktor: Mateusz Chudzik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

WTOREK
17.00-17.45
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

WTOREK
18.30-19.15
instruktor: Joanna Kamut

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

ŚRODA
17.45-18.30
instruktor: Marek Chechłowski

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

CZWARTEK
17.00-17.45
instruktor: Michał Dziekan

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

CZWARTEK
17.45-18.30
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

PIĄTEK
17.45-18.30
instruktor: Robert Świst

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

PIĄTEK
19.15-20.00
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

SOBOTA
10.15-11.00
instruktor: Aneta Stawiarz

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

 

NEONKI 10+ (POZIOM 4)

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

WTOREK
19.15-20.00
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

CZWARTEK
19.15-20.00
instruktor: Michał Dziekan

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

 

 

RYBKI 7-9 LAT (POZIOM 5)

 

 

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK
17.00-17.45
instruktor:
Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia 12.09.2022

PONIEDZIAŁEK
17.45-18.30
instruktor: Mateusz Chudzik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

WTOREK 
17.45-18.30
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

WTOREK
18.30-19.15
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

ŚRODA
18.30-19.15
instruktor: Marek Chechłowski

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

CZWARTEK
17.00-17.45
instruktor: Mateusz Chudzik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

PIĄTEK
19.15-20.00
instruktor: Robert Świst

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

 

RYBKI 10+ (POZIOM 5)

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

ŚRODA
17.45-18.30
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

ŚRODA
19.15-20.00
instruktor:
Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

PIĄTEK
18.30-19.15
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

 

ŻABKI 9-10 (+)  (POZIOM 6)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK
17.45-18.30
instruktor:
Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 12.09.2022

CZWARTEK
17.45-18.30
instruktor: Mateusz Chudzik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

 

ŻABKI 10+ (POZIOM 6)

1 RAZ W TYGODNIU

WTOREK
17.00-17.45
instruktor: Bartłomiej Ciupa

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

ŚRODA
17.00-17.45
instruktor: Karolina Sternik

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

ŚRODA
18.30-19.15
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.0222

CZWARTEK
18.30-19.15
instruktor: Michał Dziekan

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

CZWARTEK
19.15-20.00
instruktor: 

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

  

ORKI 10+ LAT (POZIOM 7)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK
18.30-19.15
instruktor:
Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

PONIEDZIAŁEK 
19.15-20.00
instruktor:
Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

I GRUPA
ŚRODA
17.00-17.45
instruktor: Bartłomiej Ciupa

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia:7.09.2022

II GRUPA
ŚRODA
17.00-17.45
instruktor: Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

PIĄTEK
18.30-19.15
instruktor: Joanna Kamut

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 9.09.2022

 

REKINKI 10+ (POZIOM 8)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK
19.15-20.00
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

ŚRODA
18.30-19.15
instruktor:
Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

ŚRODA
19.15-20.00
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

CZWARTEK
19.15-20.00
instruktor: Adam Gozdal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 8.09.2022

PIĄTEK
17.00-17.45
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 16.09.2022

 

SEKCJA PŁYWACKA MCS

2 RAZY W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK/ ŚRODA
20.00-20.45
instruktor:
Małgorzata Piątkowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

 

DZIECI 4-5 LAT

 

 

 

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

 

 

 

PODSTAWY

 

PONIEDZIAŁEK
19.15-19.45
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

ŚRODA
18.00-18.30
instruktor: Magdalena Schab

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

SOBOTA
10.00-10.30
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

KONTYNUACJA

ŚRODA
18.30-19.00
instruktor: Magdalena Schab

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

SOBOTA
10.30-11.00
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

 

DZIECI 2-3 LATA

1 RAZ W TYGODNIU

ŚRODA
17.30-18.00
instruktor: Magdalena Schab

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

SOBOTA
9.30-10.00
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

 

DZIECI 1-2 LATA

1 RAZ W TYGODNIU

SOBOTA
9.00-9.30
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

 

DZIECI 3 MIESIĄCE – 1 ROK

1 RAZ W TYGODNIU

ŚRODA
17.00-17.30
instruktor: Magdalena Schab

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

SOBOTA
8.00-8.30
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

SOBOTA
8.30-9.00
instruktor: Patrycja Piątek

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 10.09.2022

 

DOROŚLI

1 RAZ W TYGODNIU

WTOREK
20.00-20.45
instruktor: Michał Szostak

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

CZWARTEK
20.00-20.45
instruktor: Tomasz Mitura

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia 8.09.2022

WTOREK
19.15-20.00
instruktor: Joanna Kamut

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

 

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

 

 

REHABILITACJA PORANNA

2 RAZY W TYGODNIU

ŚRODA / PIĄTEK
10.30-11.00
instruktor: Zuzanna Wojtal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

ŚRODA / PIĄTEK
11.00-11.30
instruktor: Zuzanna Wojtal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 7.09.2022

 

REHABILTACJA WIECZORNA

2 RAZY W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK / ŚRODA
19.15-19.45
instruktor: Zuzanna Wojtal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

PONIEDZIAŁEK / ŚRODA
19.45-20.15
instruktor: Zuzanna Wojtal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

 

KOREKTYWA DLA DZIECI

1 RAZ W TYGODNIU

DZIECI NIEPŁYWAJĄCE

PONIEDZIAŁEK
17.00-17.45
instruktor: Zuzanna Wojtal

GRUPA UTWORZONA
O ROZPOCZĘCIU ZAJĘĆ POINFORMUJEMY SMS-EM. 

DZIECI PŁYWAJĄCE

PONIEDZIAŁEK
18.30-19.15
instruktor: Zuzanna Wojtal

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

 

AQUA ZUMBA

2 RAZY W TYGODNIU

I GRUPA
PONIEDZIAŁEK / ŚRODA
20.00-20.45(PONIEDZIAŁEK)
19.30-20.15(ŚRODA)

instruktor:
Katarzyna Sobczyńska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia5.09.2022

II GRUPA
PONIEDZIAŁEK / ŚRODA
20.45-21.30(PONIEDZIAŁEK)
20.15.30-21.00(ŚRODA)

instruktor:
Katarzyna Sobczyńska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 5.09.2022

 

AQUA AEROBIC

2 RAZY W TYGODNIU

I GRUPA
WTOREK/CZWARTEK
20.00-20.45

WTOREK- Monika Jarosińska
CZWARTEK – Małgorzata Markowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

II GRUPA
WTOREK/CZWARTEK
20.45-21.30
WTOREK- Monika Jarosińska
CZWARTEK – Małgorzata Markowska

GRUPA UTWORZONA
pierwsze zajęcia: 6.09.2022

 

 

 

 

Redaktor Naczelny:
Łukasz Majchrzyk
tel. 887 284 300
e-mail: redaktor@zabki.pl
e-mail: agnieszka.maciazek@mcszabki.pl

Lista poprzednich numerów