Zielonka Flexi Pass BenefitSystems FitProfit OK System SK Bank. Jestem z ząbek.
Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach
Sp. z o.o. ul. Słowackiego 21, 05-091 Ząbki

Basen i strefa spa czynne codziennie w godzinach 6:00-23:00.
Opłata za sauny jest wliczona w cenę wejścia na basen!

Obowiązujący harmonogram

Zajęcia zorganizowane sezon 2017/2018

Od 21 sierpnia ruszają zapisy na zajęcia zorganizowane.

tel: 504 090 014 lub osobiście w BOK od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30.

Grupa tworzy się przy 12 uczestnikach.

Zajęcia trwają od września do czerwca 2018 roku.

Nie wysyłamy smsów z informacją o utworzonej grupie.

Uprzejmie prosimy o sprawdzanie na stronie statusu wybranej grupy.

Grupy utworzone będą zaznaczone w tabeli jako aktywne z podaną datą pierwszych zajęć.

W dniu pierwszych zajęć Klienci proszeni są o:

1. Przybycie 15 minut wcześniej aby wykupić karnet, kaucja za karnet wynosi 5 zł (płatne TYLKO gotówką).

2. Zabranie ze sobą obuwia typu klapki dla siebie i dziecka, wprowadzenie dziecka na płytę basenu do instruktora grupy, do której dziecko jest zapisane, dane instruktorów będą podawane u Pań w kasach pływalni.

Klasyfikacja grup zorganizowanej nauki pływania

POZIOMY UMIEJĘTNOŚCI

poziom podstawowy BYSTRZYKI  

dziecko boi się wody, nie chodziło na zajęcia

poziom podstawowy + KIJANKI

Oznacza posiadanie umiejętności związanych z oswojeniem z wodą, zapoznanie się ze sprzętem typu makaron, deska umiejętność zanurzania głowy, jeszcze słabo opanowana praca nn, występujący wciąż strach.

 poziom średni NEONKI

Dziecko jest oswojone z wodą w głębokim basenie, opanowana umiejętność pracy nn z makaronem, potrafi pływać z makaronem i deską zarówno w położeniu na brzuchu jak i na plecach.

 poziom średni + RYBKI

Umiejętność pływania bez przyboru na plecach i piersiach, dobrze opanowana dokładana technika w stylu grzbietowym.

 poziom średnio - zaawansowany ŻABKI

Opanowanie poprawnej techniki pełnego stylu grzbietowego, opanowanie dokładanki w stylu dowolnym (kraul).

 poziom zaawansowany ORKI

Opanowanie minimum dwóch (w stopniu średnim) stylów pływackich: kraul i grzbiet.

 poziom zaawansowany +SKALARY

Opanowanie bardzo dobrze minimum dwóch stylów pływackich: kraul i grzbiet. Zapoznanie się z pracą NN i RR do stylu klasycznego.

 poziom olimpijczyk REKINKI

Opanowane trzy style pływackie: grzbiet, kraul, klasyczny. Umie pracować nogami do delfina, oraz opanowane nawroty koziołkowe i skok na główkę.

CENNIK ZAJĘĆ ZORGANIZOWANYCH

Nauka doskonalenia pływania: grupa rusza przy 12 uczestnikach.

 Aqua Zumba, Aqua Aerobic i zajęcia rehabilitacyjne: grupy ruszają przy 8 uczestnikach.

AQUA ZUMBA

Czas trwania zajęć 45 minut.

 Cena karnetu na zajęcia: 160 zł (8 wejść, karnet ważny 2 miesiące)

 AQUA AEROBIC

Czas trwania zajęć 45 minut.

Cena karnetu na zajęcia: 160 zł (8 wejść, karnet ważny 2 miesiące).

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA

a) karnet dla dziecka  1 x lub 2 x w tyg.- 8 zajęć- 200 zł ( karnet ważny 2 miesiące)

b) wejście jednorazowe (ulgowe) -27,5 zł.

c) karnet dla osoby dorosłej 1 x lub 2 x w tyg. - 260 zł (karnet ważny 2 miesiące)

d) wejście jednorazowe (osoba dorosła) – 37,5 zł

e) Zajęcia indywidualnej nauki pływania – cena za wynajęcie instruktora +cena za wejście na halę basenową wg taryfikatora.

f) Zajęcia dla małych dzieci 3 miesiące - 5 lata 12 wejść 330 zł, lub 6 wejść 165 zł, karnet ważny 3 miesiące, zajęcia z rodzicem, 30 minut.

g) wejście jednorazowe  w ramach zajęć dla maluszków  – 30 zł

GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA DZIECI

Czas trwania zajęć: 45 minut.

 Cena karnetu na zajęcia:  120 zł (8 wejść, karnet ważny 2 miesiące).

Przed zajęciami odbędą się spotkania kwalifikacyjne z fizjoterapeutą.

Termin spotkania 7.09.2017 roku, w godzinach 17:30-19:30. Na spotkanie należy zabrać obuwie na zmianę dla siebie i dziecka. Konsultacje będą odbywać się w gabinecie masażu.

Prosimy nie traktować tego spotkania jak wizyty u lekarza, ponieważ jest to spotkanie kwalifikujące do grupy.

Jeśli posiadają Państwo dokumentację medyczną lub zalecenia od lekarza, uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą.

ZAJĘCIA GIMNASTYCZNO-REHABILITACYJNE DLA DOROSŁYCH

Czas trwania zajęć: 30 minut + 55 min. czasu wolnego w strefie mokrej.

Cena karnetu: 120 zł (8 wejść, karnet ważny 2 miesiące).

Płatność za zajęcia gotówką lub kartą. Płatność za wydanie karnetu w dniu pierwszych zajęć (kaucja) 5 zł płatne tylko gotówką.

Jeśli nie ma jakiejś kategorii wiekowej w harmonogramie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta i wówczas nabór do zaproponowanej grupy zostanie utworzony.

                                             NAUKA PŁYWANIA

 

                    SOBOTA                                                MALUSZKI   instruktor Patrycja Piątek

ZAJĘCIA RUSZAJĄ OD PAŹDZIERNIKA, W PRZYPADKU GRUP PANI PATRYCJI, KLIENCI BĘDĄ INFORMOWANI TELEFONICZNIE/SMS O DACIE PIERWSZYCH ZAJĘĆ !!!

3 miesiące – 1 rok

 grupa utworzona

8:30 – 9:00 

pierwsze zajęcia 21.10

1 rok – 2 lata

 grupa w trakcie tworzenia

8:00 – 8:30 

2 – 3 lata

 grupa utworzona

pierwsze zajęcia 07.09

9:00 – 9:30 

4 – 5 lat

 grupa utworzona

pierwsze zajęcia 07.09

9:30 – 10:00

 

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

 

 

 

 

1 RAZ W TYGODNIU

MAŁE DZIECI 3-4 lata

WTOREK

 

 

 

KIJANKI 5-7 LAT

 

WTOREK

 

 

 

KIJANKI 5-8 LAT

CZWARTEK

 

Grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Magdalena Schab

18:00-18:30

 

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Adam Gozdal

19:15-20:00

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 21.09

instruktor Adam Gozdal

17:45-18:30

 

 

 

BYSTRZYKI 5-6 LAT (POZIOM PODSTAWOWY)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Magdalena Schab

19:15-20:00

 

 

grupa utworzona 

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Emilia Byzdra

17:45-18:30

 

PONIEDZIAŁEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Magdalena Schab

18:30-19:15

 

WTOREK

 

 

 

 

WTOREK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

17:45-18:30

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Magdalena Schab

19:15-20:00 

 

ŚRODA

 

 

 

 

ŚRODA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 13.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

19:15-20:00

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 13.09

instruktor  Emilia Byzdra

17:45-18:30

 

CZWARTEK

 

 

 

 

SOBOTA

 

 

 

 

SOBOTA

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 14.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

17:45-18:30

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Bartosz Scheffs

10:45-11:30 

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 07.10

instruktor Alicja Skowrońska

13:45 - 14:30

 

BYSTRZYKI 7-9 LAT (POZIOM PODSTAWOWY)

2 RAZY W TYGODNIU

WTOREK-CZWARTEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

18:30-19:15

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

ŚRODA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 13.09

instruktor Emilia Byzdra

18:30-19:15

 

PIĄTEK

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Tomasz Mitura

17:45-18:30

 

PIĄTEK

 

 

 

 

PIĄTEK

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09 

instruktor Emilia Byzdra 

18:30-19:15

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 6.10

instruktor Marek Chechłowski

17:00-17:45 

 

KIJANKI 5-6 LAT (POZIOM PODSTAWOWY+)  zajęcia prowadzone są na basenie sportowym

1 RAZ W TYGODNIU

WTOREK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Małgosia Piątkowska

17:45-18:30

 

PIĄTEK

 

 

 

 

SOBOTA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Emilia Byzdra

19:15-20:00

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Alicja Skowrońska

10:00 -10:45

   

NEONKI 5-6 LAT (POZIOM ŚREDNI)

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Emilia Byzdra

18:30-19:15

 

ŚRODA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 13.09

instruktor Marek Chechłowski

17:45-18:30

 

 

 

PIĄTEK

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

18:30-19:15

 

SOBOTA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 30.09

instruktor Marek Chechłowski

13:45-14:30

  

NEONKI 7-9 LAT (POZIOM ŚREDNI)

 1 RAZ W TYGODNIU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 RAZ W TYGODNIU

WTOREK

 

 

 

 

PIĄTEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

19:15-20:00

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Emilia Byzdra 

17:45-18:30

 

SOBOTA

 

 

 

 

WTOREK

 

 

 

 

NEONKI 10+ (POZIOM ŚREDNI)

 

CZWARTEK

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Alicja Skowrońska

12:15-13:00

 

 grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Magdalena Schab

18:30-19:15 

 

 

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 14.09

instruktor Bartosz Scheffs

19:15- 20:00

   

RYBKI 7-9 LAT (POZIOM ŚREDNI+)

 1 RAZ W TYGODNIU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 RAZ W TYGODNIU

ŚRODA

 

 

 

 

 

PIĄTEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 13.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

17:45-18:30

 

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Tomasz Mitura

17:00-17:45

 

PIĄTEK

 

 

 

 

RYBKI 10+ (POZIOM ŚREDNI+)

WTOREK

 

 

 

 

PIĄTEK

 

 

 

 

PIĄTEK

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

19:15-20:00

 

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Adam Gozdal

17:45-18:30

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

17:45-18:30

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Małgosia Piątkowska

17:45-18:30

  

ŻABKI 7-9 LAT (POZIOM ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY)

2 RAZY W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK-ŚRODA

grupa utworzona 

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Karolina Sternik

17:45-18:30

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

CZWARTEK

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 14.09

instruktor Adam Gozdal

18:30-19:15

 

SOBOTA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Alicja Skowrońska

11:30-12:15

 

 

SOBOTA

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Marek Chechłowski

14:30-15:00

 

  

ŻABKI 10+ (POZIOM ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY)

1 RAZ W TYGODNIU

ŚRODA

 

 

 

 

SOBOTA

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 13.09

instruktor Bartłomiej Ciupa

18:30-19:15

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Marek Chechłowski

9:30-10:15

  

ORKI 7-9 LAT (POZIOM ZAAWANSOWANY)

2 RAZY W TYGODNIU

WTOREK-CZWARTEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Małgosia Piątkowska

18:30-19:15

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

SOBOTA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 30.09

instruktor Bartosz Scheffs

10:00-10:45

  

ORKI 10 + (POZIOM ZAAWANSOWANY)

1 RAZ W TYGODNIU

WTOREK

 

 

 

 

PIĄTEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Adam Gozdal

18:30-19:15

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Tomasz Mitura

18:30-19:15

 

SOBOTA

 

 

 

 

SOBOTA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Alicja Skowrońska

10:45-11:30

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Alicja Skowrońska

13:00-13:45

 

SKALARY 7-9 LAT (POZIOM ZAAWANSOWANY +)

2 RAZY W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK-ŚRODA

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Emilia Byzdra

19:15-20:00

 

 

 

 

SKALARY 10+ (POZIOM ZAAWANSOWANY+)

1 RAZ W TYGODNIU

PIĄTEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 15.09

instruktor Tomasz Mitura

19:15-20:00

 

SOBOTA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Marek Chechłowski

11:30-12:15

 

CZWARTEK

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 14.09

instruktor Adam Gozdal

19:15-20:00

   

REKINKI 10+ (POZIOM OLIMPIJCZYK)

 

2 RAZY W TYGODNIU

 

 

PONIEDZIAŁEK-ŚRODA

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Karolina Sternik

18:30-19:15

 

PONIEDZIAŁEK-ŚRODA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Karolina Sternik

19:15-20:00

 

WTOREK-CZWARTEK

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Małgosia Piątkowska

19:15-20:00

 

 

 

DZIECI 4-5 LAT

1 RAZ  TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Magdalena Schab

17:15-17:45

 

SOBOTA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 16.09

instruktor Marek Chechłowski

10:15-10:45

  

DOROŚLI

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK

(PODSTAWY)

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 18.09

instruktor Emilia Byzdra

20:00-20:45

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

 

 ŚRODA

(KONTYNUACJA)

 

 grupa utworzona

pierwsze zajęcia 04-09

instruktor Emilia Byzdra

20:00-20:45

 

                                       ZAJĘCIA DODATKOWE

GIMNASTYKA WIECZORNA

2 RAZY W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK-ŚRODA

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Monika Wakulińska

19:15-19:45

 

PONIEDZIAŁEK-ŚRODA

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Monika Wakulińska

19:45-20:15

  

KOREKTYWA DLA DZIECI

2 RAZY W TYGODNIU

 

 

 

 

1 RAZ W TYGODNIU

 

 

 

 

 

 

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK-ŚRODA

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

HALLWICK


PONIEDZIAŁEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Monika Wakulińska

18:30-19:15

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 18.09

instruktor Monika Wakulińska

17:45-18:30

 

 


grupa w trakcie tworzenia

17:15-17:45

  

AQUA ZUMBA

1 RAZ W TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 11.09

instruktor Katarzyna Sobczyńska

20:00-20:45

 

 

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 19.10

instruktor Katarzyna Sobczyńska

20:00-20:45

  

AQUA AEROBIC

2 RAZY W TYGODNIU

WTOREK-CZWARTEK

grupa utworzona

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Kinga Dyl

20:00-20:45

 

WTOREK-CZWARTEK

 

grupa utworzona 

pierwsze zajęcia 12.09

instruktor Kinga Dyl

20:45-21:30