Miejskie Centrum Sportu Sp. z o.o. otrzymało Subwencje Finansowe, podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.

Zielonka Flexi Pass BenefitSystems FitProfit OK System SK Bank. Jestem z ząbek.
Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach
Sp. z o.o. ul. Słowackiego 21, 05-091 Ząbki

Basen i strefa spa czynne codziennie w godzinach 6:00-23:00.
Opłata za sauny jest wliczona w cenę wejścia na basen!

Oferty pracy

Stanowisko: INSTRUKTOR PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO

Zapewniamy miłą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie, z góry ustalony grafik oraz najfajniejszą grupę Kursantów!

Szukamy osoby zaangażowanej i odpowiedzialnej, posiadającej uprawnienia instruktorskie.

Więcej informacji pod numerem telefonu 885-140-140.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

UWAGA! Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych".

Stanowisko: RATOWNIK WODNY

Wymagania:
• uprawnienia ratownika wodnego,
• ukończony kurs pierwszej pomocy kwalifikowanej (KPP),
• dodatkowe uprawnienia przydatne w ratownictwie wodnym,
• przynależność do podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa wodnego,
• ukończony osiemnasty rok życia,
• sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• pracę w systemie 2-zmianowym,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, dofinansowanie wypoczynku.

Stawka:
 30 zł brutto/ godzina.

Dane kontaktowe:

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Stanowisko: INSTRUKTOR NAUKI PŁYWANIA

Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach poszukuje INSTRUKTORA NAUKI PŁYWANIA.

Zapewnimy miłą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie, z góry ustalony grafik oraz najfajniejszą grupę Kursantów.

UWAGA! Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych".

Stanowisko: PRACOWNIK DO PERSONELU SPRZĄTAJĄCEGO

 Obowiązki:

  • utrzymywanie czystości na terenie obiektu pływalni,
  • obsługa sprzętów i urządzeń czyszczących,
  • pielęgnacja zieleni.

Wymagania:

  • rzetelność,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność również w weekendy,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • pracę w systemie 3 -zmianowym,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz środki czystości,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • przeszkolenie zawodowe.

Opis dodatkowy:

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Redaktor Naczelny:
Łukasz Majchrzyk
tel. 887 284 300
e-mail: redaktor@zabki.pl
e-mail: agnieszka.maciazek@mcszabki.pl

Lista poprzednich numerów